fbpx

O nas

Niech przemówi słowo.

Pierwszy tekst został przeze mnie stworzony w 2011 roku. To właśnie wtedy zrodziła się pasja do słowa pisanego i treści. W ciągu tych kilku lat przebyłem niezmierzone szlaki literatury, zgłębiłem tajniki reklamy i poznałem świetnych współpracowników. W toku tworzenia rozmaitych treści poznałem swoje mocne strony i pracowałem nad wadami. Stale doskonale swój warsztat, poczytując literaturę branżową i uczestnicząc w rozmaitych kursach. Bawię się słowem i czerpię radość z każdej wystukanej literki. To pozytywny hedonizm, który ukierunkował moją drogę życiową. Uwielbiam tworzyć na świeżym powietrzu – w przydomowej altance lub na wyżynach górskich szlaków.

Jak?

Realizuje zlecenia szybko i sprawnie. Puszczam wodzę fantazji wszędzie tam, gdzie może przynieść to pozytywne efekty… czyli wszędzie. Zrywam z konwenansami, nie ignorując przy tym algorytmów reklamowych i dbając o wizerunek. Dobra treść jest jak kabaret – najpierw buduje napięcie, po czym powoduje eksplozję emocji.

Przekazuje kluczowe informacje w sposób zrozumiały i wyrazisty. Tworzę treść spójną, kreatywną i dostosowaną do wymagań naszych klientów. Swoje prace stempluje słowami kluczowymi, dodając do nich potrzebne frazy. Wykorzystuje najnowsze nowinki ze świata technologii i Internetu. Stosuje narzędzia optymalizacyjne. Dbam, aby przyciągnąć uwagę i zachęcić do interakcji.

Dlaczego?

Przeróżne projekty, które stanęły na mojej drodze pozwoliły przystosować się do wymogów czytelników i wyszukiwarek. Podróż po krainie literek, zdań i artykułów rozpoczęła się od zleceń z pogranicza budowy umywalek i konstrukcji dachowych. Następnie badaliśmy proces termomodernizacji budynków, tworząc serię artykułów blogowych. Dowiedzieliśmy się, jak bezpiecznie uprawiać sport, zachęcając do tego czytelników. Zdobyliśmy podstawową wiedzę o ubezpieczeniach i przekazaliśmy ją w postaci wpisów blogowych. Dzisiaj tworzymy zarówno o kredytach, nieruchomościach, nowych technologiach, anatomii człowieka, a także wszystkim tym… w czym specjalizują się nasi klienci. Pozostajemy otwarci na wszelkiego rodzaju tematu – z myślą o promocji działań naszych klientów i budowaniu wiarygodnej marki. Wyzwania stawiane przed naszym zespołem przez lata zaowocowały zdobyciem niezbędnego doświadczenia. Efektem tego jest chęć realizacji trudnych i wymagających projektów. Stworzenie agencji pozwoliło mi poszerzyć swoje horyzonty, rozwijać pasję i otworzyć się na świat nowych możliwości.

Co zyskasz?

Rzetelne przedstawienie ważnego dla Ciebie tematu w sposób spójny, ciekawy i zabawny. Pomogę Ci wzmocnić pozycje swojego biznesu poprzez stworzenie eksperckiego wizerunku. Wspólnie zainteresujemy czytelników, dzięki serii ciekawych artykułów blogowych i przedstawieniu tematu w sposób kompleksowy. Zwiększymy zasięg postów i sprawimy, że Twoja marka stanie się rozpoznawalnym produktem w internecie. A stąd już bardzo blisko do samospełnienia.

formularz kontaktowy

1 + 10 =